Nowy rok, nowy Devcorner

W dniu 13.01.2016 wdrożony został nowy szablon. Wygląd strony nie jest jedyną rzeczą, która się zmieniła. Devcorner został wyposażony w nowe funkcjonalności, które pozwolą jeszcze efektywniej z niego korzystać.

Strona została podzielona na 4 części:

Strona główna:

Strona główna składa się obecnie z panelu górnego wyświetlającego 5 postów. Większe okno wyświetla aktualne informacje o planowanych kursach, konkursach i inne ogłoszenia. Cztery mniejsze okna wyświetlają najnowsze wpisy. Dzięki temu możesz sprawdzić czy pojawiły się nowe posty od razu po wejściu na stronę, bez konieczności przewijania i szukania.

Poniżej wyświetlone są wszystkie posty w kolejności od najnowszych. Klikając na przycisk ZOBACZ WPIS zostaniesz przeniesiony do pełnej wersji posta:

panelgorny

Kursy:

Tutaj znajduje się spis wszystkich kursów/serii, jakie pojawiły się na blogu. Po kliknięciu na wybrany kurs rozwinie się lista ze wszystkimi jego odcinkami:

kursyrozwiniete

Kategorie:

Poszczególne kategorie są przedstawione w postaci zaokrąglonych sześciokątów. Po kliknięciu na kategorię poniżej pojawią się kolejne sześciokąty, które są podkategoriami klikniętej kategorii. Poniżej górnej nawigacji wyświetlane są posty z obecnie wybranej kategorii:

widokkategorie

Kontakt:

Formularz kontaktowy został odświeżony. Zawiera teraz walidację jQuery i jest przesyłany przy użyciu AJAX:

nowykontakt

Newsletter:

W stopce strony jest możliwość zapisania się do newslettera. Dzięki temu będziesz na podany adres email otrzymywał informację o najnowszych wpisach. Zapraszam do zapisania:

footer

System komentowania:

Komentarze są teraz bardziej czytelne. Udostępniona została również opcja oceniania komentarza (góra/dół) oraz śledzenie dyskusji:

nowekomentarze

Social media:

Devcorner posiada teraz profile na Facebook oraz Google+. Będę tam umieszczał informacje o nowych wpisach oraz ciekawe artykuły/materiały spoza bloga. Jeśli chcesz być na bieżąco to zachęcam do odwiedzenia któregoś z profili.

Podsumowanie:

Blog przeszedł gruntowny remont. Część z rzeczy może jeszcze nie działać tak jak powinna. Jeśli zauważyłeś jakiś błąd lub masz jakąś uwagę to napisz do mnie na kontakt@devcorner.pl lub użyj tego formularza kontaktowego.

Mam nadzieję, że nowa wersja bloga będzie Wam jeszcze lepiej służyć.

Pozdrawiam 🙂

Spodobał Ci się artykuł? Dzięki naciśnięciu serduszka poniżej będę wiedział jakie treści tworzyć. Dzięki! :)

Przegląd Webmastera #4 – Gry Javascript, AJAX w HTML i WebSlides 49 narzędzi Webmastera – odbierz darmowego ebooka! Podsumowanie roku 2016
View Comments
Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.