infoShare 2018 – dlaczego warto wziąć udział?

Ponad 6000 uczestników, +150 mówców i pół tysiąca startupów z całego świata. Tego właśnie mogą się spodziewać uczestnicy infoShare 2018 – największej tego typu konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czym jest infoShare 2018?

infoShare 2018 to już dwunasta edycja popularnej konferencji skierowanej między innymi do developerów. Wydarzenie rozwija się dynamicznie z roku na rok i przyciąga coraz większą liczbę uczestników, startupów i inwestorów. W tym roku infoShare odbędzie się w Gdańsku (22-23 maja).

Event jest podzielony na kilka części, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz zapewne najbardziej interesującej dla nas sceny technicznej znajdziemy tutaj również scenę marketingu, startupów, inspiracji i praktyczne warsztaty.

A tak było na InfoShare 2017:

InfoShare dla Web Developerów

Jako programiści będziemy mieli okazję posłuchać wykładów takich osób jak:

Tematyka wykładów będzie bardzo różnorodna. Znajdziemy tutaj zarówno solidną dawkę wiedzy na temat front-endowch nowości,  mnóstwo case studies, a nawet wykład na temat kariery programisty (który poprowadzi Maciej Aniserowicz). Podsumowując: bardzo solidna dawka wiedzy dla każdego programisty.

Jeśli jesteś taki jak ja i oprócz typowo technicznych rzeczy interesujesz się również np. marketingiem, to nic nie stoi na przeszkodzie aby iść też na wykłady z innych dziedzin.

Pełną listę mówców znajdziesz tutaj.

Dodatkowe eventy

infoShare to nie tylko konferencja nastawiona na zdobywanie wiedzy. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg dodatkowych wydarzeń, które sprzyjają integracji i poznawaniu nowych osób z naszego środowiska. Wśród dodatkowych eventów będą między innymi:

  • before i after party,
  • impreza networkingowa,
  • bieg po plaży,
  • rejs statkiem

Pełną listę pobocznych aktywności znajdziesz tutaj.

Jak wziąć udział w infoShare 2018?

Organizatorzy przygotowali kilka różnych opcji, dzięki którym możemy wziąć udział w konferencji. Dwie z nich, które najbardziej zainteresują developerów to:

  • BASIC PASS – darmowa wejściówka, która da Ci dostęp do wszystkich otwartych scen infoShare, dwóch eventów pobocznych i możliwość wejścia do strefy expo
  • CONFERENCE PASS – wejściówka, która dodatkowo zawiera dostęp do zamkniętych scen konferencji, pięciu eventów pobocznych, posiłki w food truckach i 25% zniżki na warsztaty

Wejściówki możesz zamówić wchodząc na stronę rejestracji.

Do zobaczenia na infoShare 2018! 🙂

Spodobał Ci się artykuł? Dzięki naciśnięciu serduszka poniżej będę wiedział jakie treści tworzyć. Dzięki! :)

Wywiad z Tomaszem Pawulem, co-founderem infoShare Moje wrażenia z infoShare 2018
View Comments
Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.