5 najciekawszych pluginów menu w Javascript

Nawigacje na stronach internetowych zazwyczaj wyglądają bardzo podobnie. Ale nie musi tak być. W tym wpisie przedstawię Ci 5 nietypowych pluginów jQuery, które zdecydowanie wyróżnią Twoją stronę.

Na początku warto zaznaczyć że część z tych wtyczek jest eksperymentalna. Oznacza to, że mogą one nie działać poprawnie na starszych wersjach przeglądarek i w Internet Explorer 😀

1. Perspective Page View Navigation

Perspective_menu

Perspective Page View Navigation to świetny plugin, który pozwala na utworzenie menu w 6 różnych kombinacjach ułożenia strony i menu. Efekt jest bardzo ciekawy i na pewno odbiega od normy.

2. Vertical Layout Navigation

vertical_navigation

Vertical Layout Navigation to kolejny plugin, który pozwala na „przyklejenie” rozwijanego menu do boku strony. Menu pozostanie w jednej pozycji podczas przewijania strony.

3. Slidebars

slidebars

Slidebars to kolejny świetny plugin, który pozwala na utworzenie wysuwającego się z boku menu. Działa on na wszystkich nowszych przeglądarkach i IE.

4. Stretchy navigation

stretchy_navigation

Stretchy Navigation umożliwia utworzenie bardzo prostego menu obrazkowego. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie chcesz zaoszczędzić jak najwięcej miejsca.

5. Social navigation

social_menu

Social navigation został utworzony specjalnie do menu dla mediów społecznościowych. Zdecydowanie warto sprawdzić.

Więcej pluginów nawigacyjnych możesz znaleźć pod tym linkiem 🙂

Spodobał Ci się artykuł? Dzięki naciśnięciu serduszka poniżej będę wiedział jakie treści tworzyć. Dzięki! :)

13 innowacyjnych formularzy logowania i rejestracji Slider z wtyczką bxSlider Wysuwane boczne menu
View Comments
 • 5 naprawde dobrych wtyczek ale może jakis kurs? np
  – PHP (efik i event15 na forum zelenta robia kurs przeciagnij ich tu)
  – JavaScript (no polski webdev gubi sie)

  • Hej 🙂
   Bardzo chętnie zrobiłbym dłuższy kurs, ale obecnie mam bardzo mało czasu. Wolę wrzucić taki artykuł niż nie wrzucać nic przez kilka miesięcy. Od tego lub przyszłego miesiąca na forum zacznie pisać Comandeer i Tomatosoup z forum MZ więc będzie więcej materiałów. Ze swojej strony mogę obiecać jakiś dłuższy kurs w maju/czerwcu.

   Dzięki za komentarz! 🙂